Meghan Markle shfaqet në një dasëm, me fustan luksoz - Bota Sot
Meghan Markle shfaqet në një dasëm, me fustan luksoz

Bota e Yjeve

Meghan Markle shfaqet në një dasëm, me fustan luksoz

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2019 Në ora: 21:25
Meghan Markle, Princi Harry

Meghan Markle u shfaq me një fustan në vlerën 13, 500 dollarë Valentino së bashku me Princin Harry në martesën e stilistes të modës Misha Nonoo dhe të fejuarit të saj, në ndejën me shumë yje si princeshat Eugenie dhe Beatrisa, Ivanka Trump e të tjera.

Meghan kishte veshur një fustan të zi, derisa shoqërohej nga bashkëshorti i saj.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...