Jennifer Lopez me veshje interesante - Bota Sot
Jennifer Lopez me veshje interesante

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez me veshje interesante

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2019 Në ora: 21:56
Jennifer Lopez

Ajo është duke marrë shumë vëmendje që nga arritja në Javën e Modës në Milano, duke u shfaq me ansamble elegante dhe kapele.

Dhe Jennifer Lopez vazhdoj të marr vëmendjen edhe të enjten mbrëma, kur u shfaq në rrugët e qytetit italian me një veshje shumëngjyrëshe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...