Demi Rose më 'seksi' se kurrë me bikine të kuqe - Bota Sot
Demi Rose më 'seksi' se kurrë me bikine të kuqe

Bota e Yjeve

Demi Rose më 'seksi' se kurrë me bikine të kuqe

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:20
Demi Rose

Ajo është një sensacion në Instagram që njihet për kthesat e saj.

Dhe Demi Rose tregoj figurën e saj të jashtëzakonshme me rroba banjo të kuqe në Ibiza të enjten.

Modelja 24 vjeqare tregoj pasuritë e saj të bollshme, duke marrë 400 mijë pëlqime./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...