Kendall Jenner mahnitëse bashkë me modelet e tjera - Bota Sot
Kendall Jenner mahnitëse bashkë me modelet e tjera

Bota e Yjeve

Kendall Jenner mahnitëse bashkë me modelet e tjera

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:31
Kendall Jenner

Ajo tronditi fansat e saj kur zbuloj flokët e saj bionde gjatë paraqitjes së saj në LFW të Burberry gjatë kësaj jave.

Dhe Kendall Jenner u nis drejtë partisë së Versace të premten në mbrëmje.

Ajo dukej sensacionale kur u bashkua edhe me dy modelet e tjera ti Kaia Gerber dhe Gigi Hadid./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...