Irina Shayk më e 'nxehtë' se kurrë më parë - Bota Sot
Irina Shayk më e 'nxehtë' se kurrë më parë

Bota e Yjeve

Irina Shayk më e 'nxehtë' se kurrë më parë

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:41
Irina Shayk

Ajo është një nga modelet më të lakmuara në botë, duke goditur kështu pistat më të mëdha.

Dhe Irina Shayk ishte përsëri në punë të premten, kur mori rrugën e saj me motrat Bella dhe Gigi Hadid dhe Kaia Gerber për shfaqjen Pranverë/Verë 2020 të Versace.

Bukuroshja ruse dukej e bujshme me fustanin e shkurtër me fije të kuqe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...