Selena Gomez në një shëtitje rastësore - Bota Sot
Selena Gomez në një shëtitje rastësore

Bota e Yjeve

Selena Gomez në një shëtitje rastësore

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:50
Selena Gomez

Ajo është e njohur për veshjet elegante në tapetin e kuq.

Por të premten, Selena Gomez vërtetoj se ajo di të vesh edhe diqka të rastësishme, kur u shfaq me një shoqe në West Hollywood.

Këngtarja e Same Old Love ka treguar figurën e saj elegante, por të veshur me një xhaketë të zezë dhe xhinse dhe një qantë dhe sandale lëkure që përputheshin./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...