Nuk po e njohim më: Rina Balaj bën ndryshim në fytyrë - Bota Sot
Nuk po e njohim më: Rina Balaj bën ndryshim në fytyrë

Bota e Yjeve

Nuk po e njohim më: Rina Balaj bën ndryshim në fytyrë

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 20:05
Rina Balaj

Edhe pse e re në moshë, reperja Rina Balaj ka arritur shumë suksese me këngët e saj dhe njihet si ndër vajzat e rralla në industrinë muzikore shqiptare që repon.

Kohët e fundit Rina ka eksperimentuar shumë me pamjen e saj, duke u shfaqur herë me flokë të kuqe e herë me flokë blu.

Këtë herë reperja ka bërë një ndryshim jo në flokë, por në fytyrë.

Image

Në videon e fundit të postuar në rrjete sociale Rina është shfaqur me lente blu dhe gati nuk njihet me këtë pamje.

Reperja pritet që së shpejti të publikojë këngën e re.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...