Ja si u veshën të ftuarit në dasmën e Bleros dhe Afronës - Bota Sot
Ja si u veshën të ftuarit në dasmën e Bleros dhe Afronës

Bota e Yjeve

Ja si u veshën të ftuarit në dasmën e Bleros dhe Afronës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:06
Afrona dhe Blero

Blero dhe Afrona kanë kurorëzuar dje dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni të mbajtur në një resort tek "Rana e Hedhun".

Çifti i thanë Po njëri-tjetrit dhe u betuan se do qëndrojnë bashkë përgjithmonë.

Blero dhe Afrona kanë ftuar në dasmë shumë miq e kolegë artistë si Fjolla Morina, Meda, Leonora Jakupi, Labinot Gashi, Shkurte Gashi etj.

Disa nga veshjet e të ftuarve jua sjellim në fotot e mëposhtme.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...