Kejvina tregon më në fund sa operacione plastike ka bërë - Bota Sot
Kejvina tregon më në fund sa operacione plastike ka bërë

Bota e Yjeve

Kejvina tregon më në fund sa operacione plastike ka bërë

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 07:25
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një modele dhe një vajzë imazh e cila bëri shumë bujë në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku edhe bëri një hyre shumë seksuale dhe provokuese me një fustan shumë të hapur të kuq dhe ku dukej qartë se nuk kishte mbathje.

Por duket se pas pjesëmarrjes në këtë emision Kejvina është komentuar në masë për pamjen ku edhe shumë dyshojnë se ajo ka bërë ndryshime falë operacioneve plastike.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në "Mos i fol shoferit", kur moderatorja Rudina Dembacaj e pyeti nëse ka operacione plastike, Kejvina e pranoi publikisht. Më pas gazetarja e emisionit i kërkoi modeles t'ja prekte gjoksin dhe tha:

"Mish qenkan, kot thonë plastik". 

"S'merrke vesh fare", ia ktheu Kejvina.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...