Këngëtarja Laura Krliu imazh i Levi's në Maqedoni - Bota Sot
Këngëtarja Laura Krliu imazh i Levi's në Maqedoni

Bota e Yjeve

Këngëtarja Laura Krliu imazh i Levi's në Maqedoni

Nga: Maksim Gjokaj Më: 1 tetor 2019 Në ora: 16:32
Laura Krliu

Këngëtarja shkupjane Laura Krliu është zgjedhur imazh i filialit maqedonas të brandit ndërkombëtar Levi's. Kompania e veshjeve të përditshme dhe njëkohësisht marka që ka dominuar zgjedhjet e konsumatorêve që preferojnë stilet Jeans dhe Casual ka zgjedhur artisten shqiptare si imazh të fushatës së tyre të re. Laura njihet tashmë si një këngëtare, aktore dhe gjithashtu është spikatur si ikonë për stilin e saj të veçantë në të veshur dhe grimuar. Mesa duket, agjentët e marketingut të Levi's ndajnë të njëjtin mendim me ne pasi zgjedhja e tyre ka vënë në krye të imazhit vajzën shkupjane.BS.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...