Seksbomba britanike shfaqet provokuese me bikini të vogël - Bota Sot
Seksbomba britanike shfaqet provokuese me bikini të vogël

Bota e Yjeve

Seksbomba britanike shfaqet provokuese me bikini të vogël

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 19:45
Demi Rose

Demi Rose është një nga modelet më seksi në showbiz-in e huaj.

Falë formave të saj bombastike, 24-vjeçarja ka arritur që në profilin e “Instagram”-it të mbledhë më shumë 10 milionë ndjekës.

Modelja poston vazhdimisht fotografi ku shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postur foto me bikini shumë të vogël, duke tërhequr menjëherë vëmendjen e fansave.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...