Pasi i rriti të pasmet, bukuroshja angleze i reklamon ato në pishinë - Bota Sot
Pasi i rriti të pasmet, bukuroshja angleze i reklamon ato në pishinë

Bota e Yjeve

Pasi i rriti të pasmet, bukuroshja angleze i reklamon ato në pishinë

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 00:06
Bianca Gascoigne

Ajo i ka transformuar të pasmet e saj, duke iu nënshtruar një procedure kozmetike braziliane.

Dhe, Bianca Gascoigne është parë duke e reklamuar ndryshimin, teksa i shijonte rrezet e diellit në Greqi.

Modelja joshëse angleze, 32-vjeçare, është dukur fantastike me bikini të kuq, duke pushuar në pishinë.

Përveç të pasmeve, edhe gjoksi i saj tërhoqi vëmendje.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...