Seksbomba filipinase godet me foto fantastike nga plazhi - Bota Sot
Seksbomba filipinase godet me foto fantastike nga plazhi

Bota e Yjeve

Seksbomba filipinase godet me foto fantastike nga plazhi

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 00:35
Daphne Joy

Ajo është një prej femrave më të ëndërruara nga meshkujt në mbarë botën.

Daphne Joy gëzon popullaritet të madh në rrjetet sociale, në internet, ku ndiqet nga miliona persona.

Modelja filipinase është bërë shumë e pëlqyer, për shkak të formave të saj mahnitëse trupore.

Seksbomba 32-vjeçare vazhdimisht reklamon trupin e saj seksi, e në veçanti gjoksin dhe të pasmet.

Aktualisht, ajo po pushon në bregdetin e Majamit, ku ka realizuar një mori fotografish të reja seksi, sidomos me bikini. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...