Elsa Pataky, ekspozon linjat trupore në bikini - Bota Sot
Elsa Pataky, ekspozon linjat trupore në bikini

Bota e Yjeve

Elsa Pataky, ekspozon linjat trupore në bikini

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2019 Në ora: 13:30
Elsa Pataky

Elsa Pataky, ka shfaqur linjat trupore seksi të saja në bikini, nga plazhi në Mallorca, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Pataky, u largua nga Spanja e saj duke u përqëndruar në karrierën e saj të modelimit duke marrë pjesë në një fotosesion marramendës në vijën bregdetare të Mallorcas.

Ylli, 43 vjeç, ishte parë duke modeluar me një çantë të bardhë dhe bikini këshut duke japur poza të flakta për publikun.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...