Holly Willoughby, nxjerr hijeshinë në fustanin me lule - Bota Sot
Holly Willoughby, nxjerr hijeshinë në fustanin me lule

Bota e Yjeve

Holly Willoughby, nxjerr hijeshinë në fustanin me lule

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2019 Në ora: 13:45
Holly Eilloughby

Holly Willoughby, nxjerr hijeshinë në fustanin me lule, në hapjen e operes Orpheus dhe Eurydice, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Prezantuesja, 38 vjeç, shkëlqeu me një elegancë në një fustan elegant të zbukuruar me lule, të zbukuruar me detaje nga koleksioni i saj Marks & Spencer.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...