Nuri i shtatzënisë/ Aktorja e njohur turke sërish shtatzënë, ja si duket - Bota Sot
Nuri i shtatzënisë/ Aktorja e njohur turke sërish shtatzënë, ja si duket

Bota e Yjeve

Nuri i shtatzënisë/ Aktorja e njohur turke sërish shtatzënë, ja si duket

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 15:20
Berguzar Koreli

Berguzar Koreli dhe Halit Ergenc janë dy nga aktorët e preferuar turq jo vetëm në vendin e tyre por edhe në Shqipëri.

Ata u bënë të njohur për rolet e tyre tek “1001 netë” ku luanin të dy rolet protagoniste, të Onurit dhe Shehrezades e më vonë për sukseset në “Karadai” apo “Sulejmani i Madhërishëm.

Por së fundmi Berguzar dhe Halit do të bëhen prindër për herë të dytë.

Image

Aktoja është fotografuar në një qëndër tregtare dhe e pyetur në lidhje me shtatzëninë e saj të dytë ajo është shprehur: "Faleminderit Zotit gjithçka është në rregull. Nuk ka asnjë problem,"

 Kujotjmë që Berguzar Koreli dhe Halit Ergenc janë martuar në vitin 2009 dhe janë prindër të një djali të quajtur Ali. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...