Rita Ora merr sërish vëmendje në Paris - Bota Sot
Rita Ora merr sërish vëmendje në Paris

Bota e Yjeve

Rita Ora merr sërish vëmendje në Paris

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 16:08
Rita Ora

Rita është duke tërhequr vëmendjen me të gjitha paraqitjet e saj të fundit në Javën e Modës në Paris.

Ajo u shfaq sërish  si një figurë elegante, në pas-ndejën e organizuar nga marka e famshme “Miu Miu”, në mbrëmjen e së Martës, në Paris.

Këngëtarja, ishte e veshur me një pallto, e dizajnuar në mëngët e saj me material ushtarak, shkruan DailyMail.

Autorja e hitit “Hot Right Now” kishte vënë një varëse prej argjendi të shndritshme, dhe ishte kombinuar me aksesorë të ndryshëm, përfshirë edhe kuletën e saj të zezë.

Rita ka kaluar pjesën më të madhe të këtij viti në turneun “Pheonix” nëpër botë, duke promovuar albumin e saj të dytë me po këtë emër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...