Ja pse u ndanë Kylie Jenner dhe Travis Scott - Bota Sot
Ja pse u ndanë Kylie Jenner dhe Travis Scott

Bota e Yjeve

Ja pse u ndanë Kylie Jenner dhe Travis Scott

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2019 Në ora: 20:15
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Disa burime thonë se ndarja e Kylie Jenner dhe Travis Scott u nxit pasi miliarderja 22 vjeqare dëshiron të zgjerojë familjen e tyre, ndërsa reperi 28 vjeqar të përqëndrohet në karrierën e tij muzikore.

Raportet dolën se Kylie dhe Travis kanë vendosur që marrëdhënia e tyre dy vjeqare të mbetet në pritje pas një periudhe të gjatë mosmarrëveshje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...