Duka dhe Dukesha e Kembrixhit duken kaq elegant - Bota Sot
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit duken kaq elegant

Bota e Yjeve

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit duken kaq elegant

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2019 Në ora: 20:32
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë arritur për një takim me Aga Khan në Londër.

Kate 37 vjeqare dukej elegante me një fustan prej 825 paundë, derisa u bashkua me burrin e saj Princin William këtë mëngjes.

Qifti u prit nga Aga Khan në një ngjarje me kulturën moderne pakistaneze./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...