Mbulojnë pjesët intime vetëm me argjend - Bota Sot
Mbulojnë pjesët intime vetëm me argjend

Bota e Yjeve

Mbulojnë pjesët intime vetëm me argjend

Nga: Bota sot Më: 2 tetor 2019 Në ora: 20:47
Leigh Anne Pinnock dhe Jade Thirlwall

Leigh Anne Pinnock dhe Jade Thirlwall të Little Mix vendosën një shfaqje marramendëse, derisa festuan një natë jashtë në Londër të martën.

Këngëtarja 27 vjeqare tregoj figurën e saj në një briletë të veshur me argjend, ndërsa Jade rrëshqiti me një veshje të argjendtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...