Dua Lipa nuk i ndahet të dashurit - Bota Sot
Dua Lipa nuk i ndahet të dashurit

Bota e Yjeve

Dua Lipa nuk i ndahet të dashurit

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 14:53
Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, janë parë në lagjen SoHo, të New York-ut, të mërkurën pasdite.

Këngëtarja 24 vjeçare kishte të veshur një bluzë të verdhë ndërsa mbante duart me 20 vjeçarin gjatë shëtitjes së tyre.

Dua së fundmi ndryshoi ngjyrën e flokëve duke i kthyer ato në të verdhë, duke lënë të kuptohet se një epokë e re në muzikën e saj po vjen.

Image
Image

“Një epokë e re! Faleminderit per durimin tuaj. Shihemi së shpejti”, shkroi Dua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...