Pamje të reja nga dasma e Hailey dhe Justin Bieber - Bota Sot
Pamje të reja nga dasma e Hailey dhe Justin Bieber

Bota e Yjeve

Pamje të reja nga dasma e Hailey dhe Justin Bieber

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2019 Në ora: 19:15
Hailey dhe Justin Bieber

Ata shkëmbyen premtimet për herën e dytë në një ceremoni fetare përpara familjes dhe miqëve të tyre gjatë ditë së hënë.

Dhe imazhet e reja kanë treguar se Hailey dhe Justin Bieber kanë treguar pamjen pasi ata kanë dalur nga vendpushimi i tyre në Karolinën e Jugut.

Qifti janë fotografuar duke ecur krahë për krahë me Hailey me veshjen e saj mahnitëse në të bardha dhe Justin me kravatë të zezë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...