Angelina Jolie duket kaq e ëmbël në Japoni - Bota Sot
Angelina Jolie duket kaq e ëmbël në Japoni

Bota e Yjeve

Angelina Jolie duket kaq e ëmbël në Japoni

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2019 Në ora: 19:22
Angelina Jolie

Ajo ka vazhduar të rishfaqet në filmin e saj Maleficent, Mistress Of Evil.

Megjithatë, Angelina Jolie ishte larg personazhit të famshëm të keq, kur në ekran u shfaq e jashtëzkaonshme ne premierën e filmit në Japoni.

Aktorja mahnitëse dukej tërheqëse me fustanin e Ralph & Russo Couture, derisa u shfaq në tapetin e kuq me vajzën e saj Zahara dhe djalin Maddox./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...