Blini direkt nga dollapi i motrave Kardashian - Bota Sot
Blini direkt nga dollapi i motrave Kardashian

Bota e Yjeve

Blini direkt nga dollapi i motrave Kardashian

Nga: Bota sot Më: 4 tetor 2019 Në ora: 21:39
Motrat Kardashian

Familja Kardashian kanë lansuar Kardashian Kloset të premten në mëngjes.

Kjo është një platformë luksoze e rishitjes elektronike të gjësendeve nga dollapët e Kardashian-Jenner.

Për herë të parë do të keni mundësine të blini sende direkt nga dollapët e familjes Kardashian dhe Jenner". Arktikujt përfshijnë veshje, këpucë dhe qanta dore të veshura nga të gjitha vajzat e Kris Jenner, si Kourtney, Kim, Khloe, Kendall dhe Kylie./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...