A e keni vërejtur këtë detaj në fotografitë e Taynës? - Bota Sot
A e keni vërejtur këtë detaj në fotografitë e Taynës?

Bota e Yjeve

A e keni vërejtur këtë detaj në fotografitë e Taynës?

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 14:43
Tayna

Tayna është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale.

Tayna është njëra prej artisteve më aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, reperja ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e ulur në dysheme, teksa po punon rreth këngës së re.

Image

Detaji që të bie në sy në këtë foto dhe imazhet tjera që i ka publikuar rep-artistja gjatë kohës së fundit është ngjyra neon në pothuajse çdo veshje.

Kjo ngjyrë duket se i është bërë fiksim Taynës, saqë në çdo paraqitje ka një detaj neon.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...