Pak para emisionit, Luana Vjollca zbulon look-un e mbrëmjes së sotme - Bota Sot
Pak para emisionit, Luana Vjollca zbulon look-un e mbrëmjes së sotme

Bota e Yjeve

Pak para emisionit, Luana Vjollca zbulon look-un e mbrëmjes së sotme

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 17:41
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka startuar tanimë sezonin e ri të ‘Shiko kush luan’, në ekranin e Top Channel. Sigurisht që shumë të reja dhe shumë qejf na shoqëruan në ekran, nën moderimin e bukuroshes shqiptare.

Ajo di si të tërheqë vëmendje me look-un e saj gjithmonë. Pritet me kuriozitet çdo dalje e saj në publik, pasi Luana ka fansa të shumtë dhe njerëz që i frymëzon.

E ditën e sotme vetëm pak orë para fillimit të emisionit, Luana na zbuloi se si do duket. Përmes disa postimeve në instagram, moderatorja e njohur na tregoi se ndodhej në studion e grimit, ku po bënte make up-in e emisionit argëtues.

Image

Me flokët kaçurrela dhe një palë vëth të mëdhenj, artistja na mahniti me bukurinë e saj. Ndërkohë të ftuarit e sotëm janë Aleksander Gjoka, Redon Makashi, Elton Deda, Dritan Shakohoxha Mc Kresha, Lyrical Son, Flaka Krelani, Qeqa Krelani dhe Neraida Bega.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...