Rita Ora: Gjëra të mëdha po vijnë - Bota Sot
Rita Ora: Gjëra të mëdha po vijnë

Bota e Yjeve

Rita Ora: Gjëra të mëdha po vijnë

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 19:34
Rita Ora

Rita Ora e përkushtuar në atë që do më së shumti.

Rita Ora pas disa ditëve pushim është i është kthyer sërish punës, kështu e bëri të ditur përmes postimit të fundit në Instagram.

Në postimin e bërë ajo shkroi “Kalofshi një vikend të bukur të gjithë, shumë gjëra të mahnitshme janë në përpunim, jam shumë e lumtur që bëj çdo ditë atë që dua me të gjithë ju”.

 

Image

Kujtojmë se krahas koncerteve dhe festivaleve të shumta Rita ka qenë mjaft e angazhuar edhe me projekte muzikore, e fundit është ‘Ritual’ e cila tani numëron mbi 50 milionë klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...