‘Kështu më ka bërë nëna natyrë’, rusja zgjedh numrin “e gabuar” të xhinseve - Bota Sot
‘Kështu më ka bërë nëna natyrë’, rusja zgjedh numrin “e gabuar” të xhinseve

Bota e Yjeve

‘Kështu më ka bërë nëna natyrë’, rusja zgjedh numrin “e gabuar” të xhinseve

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 19:54
Anastasia Kvitko

Ajo është rivalja më e madhe e Kim Kardashian.

Bëhet fjalë për Anastasia Kvitko femër e cila “i çmend” te gjithë me linjat trupore tejet bombastike.

Ajo njihet për format e bëshme, për të cilat akuzohet se ka kryer një sërë operacionesh plastike.

Image

Por, ylli rus i ka hedhur poshtë këto pretendime, duke theksuar se ashtu e ka bërë “nëna natyrë”.

Ajo nuk heziton të publikojë foto të nxehta, kështu duke ju lënë vend meshkujve për të zhvilluar imagjinatën e tyre.

Kvitko mund ta “çmendë” çdo mashkull dhe kjo mund të vërtetohet me çdo paraqitje të saj në rrjetet sociale.

Image

Në fotot e fundit ajo shfaqet "e papërmbajtshme", ku format e saj janë tejet "të nxehta".

Sigurisht që edhe në fotot e tjera ajo është tejet bombastike.

Image

Kësaj radhe nuk ka pozuar në bikini, por në xhinse dhe duket se ajo ka “gabuar” numrin e tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...