Khloe Kardashian zhvishet në Instagram - Bota Sot
Khloe Kardashian zhvishet në Instagram

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian zhvishet në Instagram

Nga: Bota sot Më: 7 tetor 2019 Në ora: 09:28
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian dukej shumë mirë në disa foto të reja të postuara në Instagram të dielën.

Biznismenia 35 vjeqare u pa duke modeluar me disa foto që tregonin trupin e saj me sytjena sportive dhe pantollona jogash./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...