Kourtney Kardashian e lumtur, shfaqet në bikine - Bota Sot
Kourtney Kardashian e lumtur, shfaqet në bikine

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian e lumtur, shfaqet në bikine

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 09:39
Kourtney Kardashian

Ajo i përmbahet një regjimi të rreptë shëndetësor dhe fitnesit.

Dhe Kourtney Kardashian vërtetoj se puna e saj po paguhet, kur u zhvesh për një foto.

40 vjeqarja tregoj barkun e saj të sheshtë në një foto në pasqyrë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...