Kate, tregon linjat e përsosura pas lindjes - Bota Sot
Kate, tregon linjat e përsosura pas lindjes

Bota e Yjeve

Kate, tregon linjat e përsosura pas lindjes

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 23:23
Kate Hudson

Kate Hudson ka treguar trupin e saj te tonifikuar derisa ajo ka bërë një selfie në të brendshme

Ajo ka punuar shumë për t’i kthyer format e saj pasi që lindi fëmijën e tretë, rreth një vit më pak më parë.

Kështu që kur stilisti i saj lansoi kampanjën e saj më të re për kompaninë e tij për të veshjeve të brendshme, ku Kate Hudson duket e lumtur me trupin e saj pas lindjes.

Image

Ajo ka shpërndarë dizajnët e dizajnerit të saj të hënën në mëngjes ku nëna e tre fëmijëve ka treguar belin e saj të hollë dhe të brendshmet e saj seksi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...