Pamje nga dasma e Justin dhe Hailey Beiber - Bota Sot
Pamje nga dasma e Justin dhe Hailey Beiber

Bota e Yjeve

Pamje nga dasma e Justin dhe Hailey Beiber

Nga: Bota sot Më: 8 tetor 2019 Në ora: 09:28
Justin dhe Hailey Beiber

Ajo është martuar me burrin e ëndrrave të saj.

Dhe Hailey Bieber zgjodhi edhe veshjen e saj të ëndrrave të saj kur pranoj të martohet dhe të realizoj një seri fotografish me fustanin me dantella.

Nusja të hënën postoj pamje në Instagram nga martesa e saj me Justin Bieber një javë më pas duke shkruar, 'e hëna e kaluar ishte dita më e veqantë e jetës time'./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...