Priyanka Chopra kthehet sërish në SHBA - Bota Sot
Priyanka Chopra kthehet sërish në SHBA

Bota e Yjeve

Priyanka Chopra kthehet sërish në SHBA

Nga: Bota sot Më: 8 tetor 2019 Në ora: 09:41
Priyanka Chopra

Ajo ka qenë duke udhëtuar në Indi për të promovuar filmin e saj në gjuhën hindi, The Sky Is Pink.

Por të hënën, Priyanka Chopra u kthye përsëri në SHBA kur doli sërish jashtë në New York City.

Aktorja 37 vjeqare u shfaq me një fund ngjyrë qielli dhe bluzë në ngjyrë të njëjtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...