Tika tregon gjoksin dhe të pasmet - Bota Sot
Tika tregon gjoksin dhe të pasmet

Bota e Yjeve

Tika tregon gjoksin dhe të pasmet

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 23:38
Tika Camaj

Modelja shqiptare që jeton në SHBA ka treguar edhe njëherë sa seksi është

Tika Camaj po vazhdon ti tregoj linjat e saj dhe kësaj here ajo vjen me disa foto tepër seksi.

Derisa ajo është duke modeluar për firma të njohura në New York, ajo nuk ka harruar që të dal dhe të argëtohet nëpër klube të natës.

Ndryshe modelja sonte e ka pasur ditëlindjen dhe për këtë ajo është përkujdesur të duket tepër seksi.

Nw fotot e fundit ka ekspozuar të pasmet por pas nuk e ka lënë as gjoksin e saj seksi.

“Sezoni i peshores. Zgjidhni foton e preferuar”, ka shkruar Tika.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...