Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ashley Graham publikon video nudo - Bota Sot
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ashley Graham publikon video nudo

Bota e Yjeve

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ashley Graham publikon video nudo

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 10:11
Ashley Graham

Ashley Graham ka postuar një video ku shfaqet krejtësisht lakuriq dhe u tregon fansave ndryshimet në trup.

Shtatzëna Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun.

Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë në gusht, dhe prej ditësh po i mban të informuar fansat në Instagram.

Image

Së fundi, ylli tronditi ndjekësit e saj kur u zhvesh lakuriq për të treguar ndryshimin në trupin e saj.

Në videon e shkurtër, Ashley mbante gjoksin me duar, për të fshehur pjesët intime, ndërsa lëviz kamerën për të treguar çdo pjesë të trupit.

Image

Bukuroshja zeshkane tregoi me krenari barkun e rrumbullakosur, madje edhe një tatuazh në trup.

Ylli dhe bashkëshorti i saj prej nëntë vjetësh, Justin Ervin, njoftuan se po presin fëmijën e tyre të parë me një video të Ashley në përvjetorin e tyre.

Image

Çifti janë partuar në vitin 2010 pasi u raportuar se ishin takuar në kishë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...