Ronela Hajati bëhet me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri - Bota Sot
Ronela Hajati bëhet me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri

Bota e Yjeve

Ronela Hajati bëhet me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri

Më: 13 tetor 2019 Në ora: 16:18
Ronela Hajati

Ronela Hajati është njëra nga artistet më të guximshme në showbizin shqiptar dhe këtë tashmë e ka dëshmuar.

Këngëtarja nga Shqipëria ka bërë një ndryshim në dukjen e saj, teksa vjen shumë më ndryshe ngaqë jemi mësuar.

Në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ajo shfaqet me një stil të ri të flokëve.

Artistja në fjalë shfaqet me flokë të kuqe në fotografitë e fundit, duke mos e bërë shumë të qartë nëse bart paruke apo është vërtet një ndryshim i ri në pamjen e saj.

Megjithatë, ky stil i flokëve i shkon mjaft shumë asaj dhe është transformuar pikërisht për një mbrëmje muzikore.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat