Fustani rrjetë ia zbuloj sytjenat dhe të brendshmet

Bota e Yjeve

Fustani rrjetë ia zbuloj sytjenat dhe të brendshmet

Nga: Bota sot Më: 16 tetor 2019 Në ora: 20:45
Tinashe

Ajo debutoj me albumin e saj Songs For You, ndërsa performoj në Avenue në Los Angelos natën e së martën.

Dhe Tinashe kur arriti në vendin e ngjarjes për përformancën e saj, kishte zgjedhur një ansambël të guximshëm.

Këngëtarja 26 vjeqare kishte veshur një fustan të zi krejt rrjetë, me sytjena dhe të brendshme që përputheshin./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat