Dua dhe Anwar bëjnë bashkë blerjet për Halloween - Bota Sot
Dua dhe Anwar bëjnë bashkë blerjet për Halloween

Bota e Yjeve

Dua dhe Anwar bëjnë bashkë blerjet për Halloween

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 18:01
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua Lipa mban kungujt në duar pas blerjeve me të dashurin, Anwar Hadid.

Ata e bënë publike romancën e tyre në muajin korrik, shkruan DailyMail.

Tani, siç duken gjërat, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid kanë çuar marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel, teksa po përgatiten për Halloween.

Image

Dyshja u vërejtën bashkë teksa blenë disa kunguj dhe gjëra të ndryshme të festës, në një dyqan ushqimesh në Los Angeles, të enjten.

Modeli, i cili është vëllai i vogël i modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid, shkoi me pamjen e zakonshme në dyqan.

Teksa po mbante nga një kungull në secilën dorë, Dua tregoi këmbët në një palë pantallona të shkurtër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat