E pabesueshme, ky është trupi i saj vetëm katër muaj pas lindjes - Bota Sot
E pabesueshme, ky është trupi i saj vetëm katër muaj pas lindjes

Bota e Yjeve

E pabesueshme, ky është trupi i saj vetëm katër muaj pas lindjes

Nga: Bota sot Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 09:30
Abbey Clancy

Ajo më kënaqësi priti edhe fëmijën e saj të katërt, një djalë me emrin Jack, katër muaj më parë.

Dhe Abbey Clancy vazhdoj të tregoj figurën e saj të bujshme pas lindjes së fëmijës gjatë një shëitje me fmailje në plazhin e Le Royal në Dubai të enjten.

Modelja 33 vjeqare tregoj figurën e saj të tonifikua me një veshje ngjyrë portokalli./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat