Khloe Kardashian dhe Malika Haqq, në shoqëri të njëra-tjetrës - Bota Sot
Khloe Kardashian dhe Malika Haqq, në shoqëri të njëra-tjetrës

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian dhe Malika Haqq, në shoqëri të njëra-tjetrës

Nga: Bota sot Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 09:38
Khloe Kardashian

Shoqet më të mira rrinë së bashku.

Dhe Khloe Kardashian dhe Malika Haqq janë parë bashkë, kur kjo e fundit njoftoj për shtatzaninë e saj.

Dyshja ishin bashkë jashtë të premten pas një natë të madhe të festimit të Halloween./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat