Momenti kur Meghan nderon ushtarakët - Bota Sot
Momenti kur Meghan nderon ushtarakët

Bota e Yjeve

Momenti kur Meghan nderon ushtarakët

Nga: Bota sot Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 19:18
Meghan

Duka dhe dukesha e Kembrixhit nderuan luftën sot në ceremoninë e Field Remembrance, ku Meghan ka bërë paraqitjen e saj të parë.

Princi Harry i veshur me uniformën ceremoniale dhe Meghan me pallto të gjatë treguan respekt ndaj ushtarakëve dhe grave që bënë sakrificën në këtë konflikt përgjatë dekadave./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat