Si ka ndryshuar stili i veshjes së Meghan Markle në një kohë të shkurtër? Këto foto e tregojnë qartazi - Bota Sot
Si ka ndryshuar stili i veshjes së Meghan Markle në një kohë të shkurtër? Këto foto e tregojnë qartazi

Bota e Yjeve

Si ka ndryshuar stili i veshjes së Meghan Markle në një kohë të shkurtër? Këto foto e tregojnë qartazi

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 18:05
Meghan Markle

Meghan Markle tashmë konsiderohet një ikonë mode, por nuk ka qenë gjithmonë e tillë. Dukesha e Sussex-t kur ishte një aktore, nuk është se ka spikatur me veshjet e saj. Tashmë që është bashkëshortja e princit Harry dhe me siguri ka një skuadër që punon për veshjet e saj. Dukesha konsiderohet një shembull për t’u ndjekur sa i përket tendencave të modës. Në fakt, të drejtë kanë vajzat që e duan, pasi vërtetë tani mund të punojnë shumë persona për të, por elegancën e ka të lindur dhe duket fiks si princeshat e kohëve moderne: ato që thyejnë rregullat.

Mirëpo, si ka ndryshuar stili i veshjes së Meghan në një kohë të shkurtër nga aktore në dukeshë? E shikoni në fotot e mëposhtme:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat