Rosie Huntington Whiteley me veshje elegante - Bota Sot
Rosie Huntington Whiteley me veshje elegante

Bota e Yjeve

Rosie Huntington Whiteley me veshje elegante

Nga: Bota sot Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 20:16
Rosie Huntington Whiteley

Ajo tregoj figurën e saj mahnitëse me një pallto të gjatë lëkure kur u shfaq të enjten në mbrëmje në NYC.

Aktorja dhe modelja Rosie Huntington Whiteley dukej me po aq stil kur doli nga hoteli i saj të enjten në mëngjes,

Modelja kishte veshur pallton mbi pantollona lëkure dhe qizme të zeza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat