Bashkëshortja e futbollistit të njohur me veshje të dizenjatores Lia Stublla - Bota Sot
Bashkëshortja e futbollistit të njohur me veshje të dizenjatores Lia Stublla

Bota e Yjeve

Bashkëshortja e futbollistit të njohur me veshje të dizenjatores Lia Stublla

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 16:31
Edurne García Almagro

Puna unike dhe veshjet me stil të krijuara nga duart e dizenjatores, Lia Stublla kanë depërtuar edhe përteje kufijve shqiptarë.

Në mesin e shumë emrave të njohur që tashmë janë veshur me fustanet e Lia Stubllës, së fundi kësaj liste i është shtuar edhe një tjetër femër e suksesshme.

Është bashkëshortja e futbollistit të njohur spanjoll, David de Gea,  Edurne García Almagro që ka përzgjedhur veshjet e kreatores shqiptare.

Image

Ajo zgjodhi që të parakaloj në tapetin e kuq të eventit prestigjioz ‘LOS40 Music Awards’ të mbajtur mbrëmë në Madrid  pikërisht me fustanin e krijuar nga Lia Stublla.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur spanjolle shkëlqeu në fustanin tërë glamur të Lia Stubllës.

Një fustan të Lia Stubllës ka zgjedhur të vesh edhe aktorja e njohur Leah Remini që luan përkrah këngëtares, Jennifer Lopez.

Në një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë, aktorja dukej elegante në eventin ‘Child USA’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat