Jennifer Lopez xhirime për komeninë e re, në fokus pamja e saj - Bota Sot
Jennifer Lopez xhirime për komeninë e re, në fokus pamja e saj

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez xhirime për komeninë e re, në fokus pamja e saj

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 20:51
Jennifer Lopez

Filmi i saj i ri Hustlers ka qenë një hit në zyrë dhe ka fituar vlerësime nga kritikët, shkruan DailyMail.

Jennifer Lopez ishte përsëri në punë derisa vazhdoi të xhironte komedinë e saj të re romantike, Marry Me, në New York City të premten.

Krijuesja e hitit “On The Floor”, dukej e mahnitshme derisa shfaqet linjat e saj trupore me një fustan të kuq.

JLo, e cila është duke xhiruar një film së bashku me Owen Wilson dhe Maluma, dukje magjepëse me flokët e drejtuara, karamel dhe me një shkëlqim në buzë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat