Pse u emocionua Jennifer Aniston? - Bota Sot
Pse u emocionua Jennifer Aniston?

Bota e Yjeve

Pse u emocionua Jennifer Aniston?

Nga: Bota sot Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 09:39
Jennifer Aniston

Ajo ka gëzuar popullaritet fenomenal që nga seriali me famë botërore Friends në vitin 1994.

Dhe Jennifer Aniston u shfaq edhe të dielën në ndejën e Peole Choice Awards në LA.

Aktorja 50 vjeqare u emocionua kur foli për karrierën e saj dhe besnikërinë ndaj fansave që e kanë mbështetur ndër vite, derisa u nderua me cmimin e popullit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat