Veshja provokative e Emily Ratajkowski - Bota Sot
Veshja provokative e Emily Ratajkowski

Bota e Yjeve

Veshja provokative e Emily Ratajkowski

Nga: Bota sot Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 09:11
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski asnjëhrë nuk turpërohet të tregoj figurën e saj mahnitëse.

Bukuroshja 28 vjeqare u shfaq sërish të hënën për të lënë përshtypje.

Ajo u shfaq me minifund dhe bluzë blu, pa veshur asgjë tjetër nën këto veshje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat