Fustani i saj i zi, nuk i lë asgjë imagjinatës - Bota Sot
Fustani i saj i zi, nuk i lë asgjë imagjinatës

Bota e Yjeve

Fustani i saj i zi, nuk i lë asgjë imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 09:36
Laverne Cox

Laverne Cox është një bombë shpërthyese.

Ylli i Orange Is The New Black dukej marramendëse në premierën e Charlie's Angles në LA të hënën në mbrëmje.

Aktivistja dhe aktorja u shfaq me një fustan tepër të guximshë të zi, duke mos i lënë thuajse asgjë imagjinatës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat