Tatuazhe të njëjta, puthje në buzë me një femër, Selena Gomez habit ndjekësit e saj - Bota Sot
Tatuazhe të njëjta, puthje në buzë me një femër, Selena Gomez habit ndjekësit e saj

Bota e Yjeve

Tatuazhe të njëjta, puthje në buzë me një femër, Selena Gomez habit ndjekësit e saj

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 12:41
Selena Gomez

Selena Gomez së fundmi ka qënë pjesë në një koncert në Los Angeles.  

Këngëtarja u ngjit në skenë së bashku me mikeshën e saj por veprimi i tyte habiti të gjithë.

Selena ka puthur në buzë mikeshën e saj Julia Michaels dhe foton e publikuar në Instastoryn e saj e ka shoqëruar me një zemër.

Pas kësaj vajzat kanë bërë dhe nëj tatuazh të përbashkët dhe shihen të lumtura pranë njëra tjetrës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat