Olivia Culpo si lë vend imagjinatës - Bota Sot
Olivia Culpo si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Olivia Culpo si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 19:05
Olivia Culpo

Javën e kaluar ajo tregoi hiret trupore nga një set fotografik që realizoi në Bali, Indonezi.

Dhe modelja e njohur Olivia Culpo ka publikuar foto nga prapaskenat e realizimit të fotove, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja duket tejet seksi në bikini të vogla, duke mos i lënë vend imagjinatës./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat